100

 

download11

برای مشاهده اطلاعات بروز از موجودی دستگاه ها مارا در تلگرام دنبال کنید

want41743-1kZWLs1471440090 telegram aparat
linkedin insta2 facebook

  Untitledzzzz

ماشین ترانسفر TTM- CNC

 

 

 

شرکت جام صنعت ایرانیان با 21 سال سابقه در امر واردات ماشین آلات صنعتی و خطوط تولیدی موفق به کسب نمایندگی انحصاری در ایران از سال 2009 و موفق به کسب گواهی AUTHORIZED SERVICE از شرکت ترانسفر ماشین TTM-CNC Transfer   گردیده است.


این شرکت پس از 24 سال سابقه در امر تولیدات همچون اره های تندبر- کانوایر- ویبره- رباط ترانسفر CNC با کوره های پیش گرم و پرس های فورج تا انواع ماشین های مونتاژ فعالیت می نماید.


این شرکت کلیه تولیدات خود را با گارانتی 1 ساله برای سیستم های  الکترونیکی و 2 ساله برای سیستم های هیدرولیکی و مکانیکی ارائه میدهد.


آموزش، نصب و راه اندازی نیز جزو سایر تعهدات این شرکت میباشد.


لطفاً جهت اطلاع بیشتر www.cnctransfer.com   کلیک کنید.
دستگاه (ماشین) ترانسفر CNC چیست؟

 

دستگاه ترانسفر دوار (Rotary Transfer Machine) ماشین ‌ابزاری است که معمولا برای ماشینکاری آهن آلات (فلزات) بکار میرود. این دستگاه شامل یک میز ایندکس بزرگ و ایستگاه‌های ماشینکاری که اطراف محور آن قرار دارد می‌باشد. این دستگاه اواخر دهه‌ی 50 میلادی در سوییس توسعه پیدا کرد علی‌الخصوص برای تولید انبوه قطعات بسیار ریز و پیچیده با حساسییت کیفی بالا. ایده‌ی تولید دستگاه بر این باور بود که دستگاهی تولید کنند که همه‌ی مراحل تولید یک قطعه را در یک چرخش با توجه میز ایندکس تعیین شده برایش انجام دهد. دستگاهی که قابلیت اجرایی چند منظوره در یک چرخش فنی را دارا باشد.

 

 

با دستگاه ترانسفر دوار حتی با ماده‌ی خام، پیچیده‌ترین بخش‌های یک قطعه را میتوان تولید کرد. برای هر ایستگاه در میز دوار یک مرحله ماشینکاری تعریف شده که  آن را تکمیل می کند، به طوریکه هر قطعه‌کار بصورت مشخص بدون نیاز به زمان بندی از مرحله‌ای به مرحله‌ی بعدی در کل فرایند تولید انجام وظیفه میکند. این نوع اجراکاری حداکثر درجه دقت و تکرار‌پذیری را تضمین می‌کند. به علاوه، این فرایند اجازه‌ی تولید بالا در چرخه‌ زمانی‌های کوتاه رو فراهم می‌کند زیرا بخش‌های مختلف می‌توانند به صورت همزمان کار کنند، به طوری که هر ایستگاه مشغول به یک قطعه باشد. دستگاه ترانسفرهای دوار نوین و مدرن میتوانند به 30 ایستگاه ماشینکاری یا حتی بیشتر مجهز شوند. برای دستیابی به خروجی مطلوب، شروع و پایان چرخه و همچنین سرعت هر ایستگاه ماشینکاری می تواند به طور جداگانه برنامه ریزی شود. علاوه بر این، تمام فرآیند ماشینکاری در جریان روغنکاری اتفاق می افتد. یونیت های استاندارد برای 4000 تا 24000 دور در دقیقه طراحی شده‌اند.


برای آشنایی و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ترانسفر دوار، به سایت www.cnctransfer.ir مراجعه فرمایید.

همچنان می توانیداطلاعات مختصری را در ویکیپدیا مطالعه فرمایید.

 

ماشین مونتاژ-IRON FT

output bmPCYA_IRON_FT

EGE TEKNIK CNC

egetekniccncgif

ترانسفر TTM - CNC

output YvabmT TTM

Akim Metal

smbakimmetal

ماشین آلات جام صنعت

output m0i51P JSI
 

ماشین آلات OZKA

ozkagif

Mekay Makina

mekaymakinagif

DR CNC MAKINA

drcncطراحی لوگو, طراحی آرم تجاری, پله برقی, ضد کف, طراحی ست اداری, فروش قطعات cnc, فیلمبرداری صنعتی, تسمه بسته بندی, سود پرک, پوشش ضد حریق, طراحی سایت, سختی گیر مغناطیسی, طراحی کاتالوگ حرفه ای, خدمات برش لیزر, ایزوگام دولایه, ایزوگام پلیمری, ایزوگام bpp, ایزوگام bof, قیمت طراحی کاتالوگ, کمپرسور اسکرو, کمپرسور اسکرو,